FOTOKART dołączył do grona Partnerów Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego

 

Niezmiernie miło nam poinformować, iż  FOTOKART dołączył do grona partnerów Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego .

Firma FOTOKART Sp. z o.o. zaliczana jest do największych firm geodezyjnych i geoinformatycznych w kraju.

Renomę i rozpoznawalność marki zawdzięcza wysokiemu standardowi oferowanych usług, wykwalifikowanej kadrze i nowatorskim metodom pracy.

W ostatnich latach firma skupia się na rozwijaniu opracowań w zakresie skanowania laserowego zarówno dla przemysłu energetycznego, chemicznego jak i stoczniowego. Fotokart wykonał szereg projektów z zastosowaniem metody skanowania laserowego 3D, na potrzeby modernizacji statków, instalacji systemów odsiarczania spalin oraz instalacji systemów oczyszczania wód balastowych. Pomiary obejmowały inwentaryzację przestrzenną w technologii skaningu laserowego 3D różnych fragmentów statku – w zależności od projektu, dotyczyły na przykład obszaru pokładu, komina, siłowni, przestrzeni ładunkowej.

Kluczowymi zadaniami, realizowanymi w ramach działalności geodezyjnej i geoinformatycznej są: kompleksowa obsługa geodezyjna budów, pomiary odkształceń obiektów budowlanych i ich otoczenia, mapy numeryczne, pozyskiwanie, przetwarzanie, analiza i udostępnianie danych geodezyjnych pochodzących z pomiarów fotogrametrycznych. W zakresie skomplikowanych i precyzyjnych prac, FOTOKART od wielu lat realizuje pomiary odkształceń i przemieszczeń obiektów związanych z piętrzeniem wód na terenie całego kraju.

Dzięki wdrażaniu nowych technologii, unowocześnianiu sprzętu oraz oprogramowania, FOTOKART Sp. z o.o. jest nieustannie liderem w swojej branży.