Kolejna wpłata oraz pomoc w ramach akcji Wspieramy Szpitale od firmy Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Mocnym akcentem do grona wspierających akcję WSPIERAMY SZPITALE, zorganizowanej przez Klaster Morski Pomorza Zachodniego i Partnerów Konsorcjum  dołączyła firma Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. Sp.k.

I tak podziękowania kierujemy  do Prorektor ds. Kształcenia dr inż. Agnieszka Deja z Akademii Morskiej ze Szczecina  za przekazanie prywatnej wpłaty, Fundacji Polskich Wartości, Wydawnictwu Zapol ze Szczecina oraz osobom prywatnym powiązanym z branżą morską.

Pierwsze wpłaty jakie otrzymaliśmy od Partner Stocznia Sp.z o.o. ze Szczecina, Infra Port Sp.z o.o ze Szczecina, Polskie Terminale SA  ze Szczecina, Terminal Promowy Świnoujście Sp.z o.o z Świnoujścia, Unity Line Limited Sp.z o.o oddział w Polsce, Eltec Polska ze Szczecina, Centrum Logistycznego Gryf Sp. z o.o. ze Szczecina,  Supon SA ze Szczecina ,Interoceanmetal Joint Organization ze Szczecina, oraz z każdym dniem powiększające się grono podmiotów oferujących pomoc sprawia, że dzięki Wam nasza akcja ma sens.

Z radością informujemy, że w pomoc zaangażowały się uczelnie wyższe oraz szkoły średnie związane z branżą morską. Składamy również podziękowania Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu, który przekazał cztery urządzenia do walki z koronawirusem, oraz podziękowania  za promowanie akcji i rozpowszechnianie informacji szkołom z którymi na co dzień  współpracujemy: Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu, Zespół Szkół Łączności w Szczecinie, Zespół Szkół Budowlanych, Zachodniopomorskiemu Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie, Zasadniczej Szkole Zawodowej WZDZ, Zespołowi Szkół Elektryczno – Elektronicznych, Zespołowi Szkół nr 8 ze Szczecina.

Jeszcze raz dziękujemy naszym Partnerom, którzy wsparli szpitale Midcon Designer z siedzibą w Szczecinie, JW. Stel Construction ze Szczecin, Soroban – biuro rachunkowe, firmie Navikon SRY  LTD ze Świnoujścia, które zebrane środki i niezbędny sprzęt  przekazały bezpośrednio do szpitala przy ulicy Arkońskiej oraz JPP Marine i Konstal, które w ramach Towarzystwa Okrętowego zebrali fundusze i wspomogli Szpital na Unii Lubelskiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam pomagać!

Wszystkich, którzy chcieliby przyłączyć się do akcji pomocy szpitalom zapraszamy do  wpłat dowolnych kwot na specjalnie utworzone w tym celu  subkonto Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście PKO BP SA

numer: 63 1020 4027 0000 1202 1602 0300, z dopiskiem „WSPIERAMY SZPITALE”