Kolejni Partnerzy Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego wspierają szpitale

W ramach wspólnej akcji wspierania szpitali i służb medycznych województwa zachodniopomorskiego w  walce z pandemią koronawirusa, wpływają kolejne kwoty od Partnerów zrzeszonych w Klastrze.

Podziękowanie za wsparcie kierujemy do Centrum Logistycznego Gryf Sp. z o.o. ze Szczecina, firmie Supon SA ze Szczecina , firmie Eltek Polska sp z o.o. z siedzibą w Szczecinie i Interoceanmetal Joint Organization ze Szczecina.

Podmioty dołączyły do grona podmiotów, które wcześniej już wsparły środkami finansowymi akcję a są to

spółki morskie: Partner Stocznia Sp.z o.o., Infra Port Sp.z o.o, Polskie Terminale SA, Terminal Promowy Świnoujście Sp.z o.o, Unity Line Limited Sp.z o.o oddział w Polsce oraz od osoby prywatnej  związanej z branżą morską.

Zachęcamy do dołączenia do naszej inicjatywy POMOCY DLA SZPITALI.

Na tą chwilę, w ramach pomocy potrzebny jest zakup:  respiratorów, termometrów bezdotykowych, środków ochrony osobistej, kombinezonów ochronnych i właśnie na ten cel zbierane są środki.

Za wszystkie wpłaty jakie wpłynęły, oraz za Państwa zaangażowanie i chęć pomocy w imieniu szpitali oraz służb medycznych dziękujemy.

To nieoceniona pomoc!

Wszystkich, którzy chcieliby przyłączyć się do akcji pomocy szpitalom zapraszamy do  wpłat dowolnych kwot na specjalnie utworzone w tym celu  subkonto Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście PKO BP SA

numer: 63 1020 4027 0000 1202 1602 0300, z dopiskiem „WSPIERAMY SZPITALE”