Konstal Paweł Pietruszczak dołącza do grona Partnerów Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego
 
Firma KONSTAL PAWEŁ PIETRUSZCZAK jest obecna na rynku morskim od 1996 roku, wykonując badania nieniszczące, usługi kontroli jakości, a także posiada specjalistyczną wiedzę na temat warunków technicznych konstrukcji stalowych.
 
Badania nieniszczące są wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy posiadają wymagane uprawnienia, zgodnie z normą EN 473 / ISO 9712 i certyfikatem IWE / EWE (International / European Spawacz), które uwzględniają nadzór spawalniczy w zgodnie z normą EN ISO 14731.
 
Specjalizują się w pomiarach grubości i nadzorze jakości podczas naprawy i budowy każdego rodzaju statku.
 
Przeprowadzają inspekcje statków, na podstawie których tworzą specyfikację napraw o określonej ilości stali, którą należy wymienić. Inspekcje mogą być przeprowadzane przed wejściem statku do doku, dzięki czemu zarówno czas naprawy, jak i jej koszty mogą zostać zmniejszone.
 
Będąc uznanym przez najbardziej znaczące towarzystwa klasyfikacyjne, wykonują pomiary zgodnie z ich regulaminem. Zgodnie z normą PN-EN ISO 9001, opartą na SYSTEMIE ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ, niezawodność, skuteczność i precyzja są charakterystyczne dla ich

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *