logo zbrojaInformujemy, iż grono Partnerów Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego powiększyło się o Kancelarię Adwokacką „Zbroja Adwokaci” ze Szczecina.

Nowy Partner to dynamicznie rozwijająca się kancelaria adwokatów ze strategią wspierania podmiotów gospodarki morskiej oraz przemysłu jachtowego. Wiedza i doświadczenie, wynikające dodatkowo z żeglarskiej pasji założyciela kancelarii, adwokata Patryka Zbroi, powodują łatwość zrozumienia prowadzonego przez klienta biznesu w tej branży.

Wartość nadrzędna kancelarii to indywidualne, zaangażowane podejście, zorientowane na opracowywanie rozwiązywania konkretnych problemów i współpracę mające na celu doradztwo prawno-gospodarcze.

Solidny, zaangażowany i bardzo dobry merytorycznie zespół młodych prawników, który – opierając się na zaufaniu i lojalności – stawia na dobrą komunikację z klientem, dostępność i elastyczność oferty obsługi prawnej.

Zakres usług kancelarii:

  1. Obsługa korporacyjna podmiotów gospodarki morskiej i przemysłu jachtowego jako przedsiębiorców (w tym prawo spółek) i jako pracodawców (prawo pracy),
  2. Przygotowywanie oraz opiniowanie umów związanych z branżą stoczniową, morską i śródlądową (np. remont jachtu, leasing maszyn i urządzeń, itd.),
  3. Prowadzenie lub wsparcie negocjacji z kontrahentami,
  4. Obsługa procesu inwestycyjnego,
  5. Reprezentacja w sprawach ubezpieczeniowych, w tym przed sądami cywilnymi i administracyjnymi,
  6. Rozwiązywanie sporów w sprawach sądowych i ADR,
  7. Reprezentacja w postępowaniach przed organami administracji publicznej,
  8. Reprezentacja w sprawach karnych związanych ze zdarzeniami w ruchu wodnym (morskim i śródlądowym).

Do klientów kancelarii należą stocznie jachtowe (jachty żaglowe, motorowe), stocznie śródlądowe, dealerzy jachtów, mariny i porty jachtowe, przedsiębiorstwa branży TSL związane z drogami wodnymi armatorzy jachtów i statków, podmioty ubezpieczeń szkód nautycznych, przedsiębiorstwa budownictwa wodnego, osoby fizyczne, osoby prawne, w tym jednostki samorządu terytorialnego.

Pan Patryk Zbroja w wolnych chwilach spędza czas na wodzie. Jego pasją jest żeglarstwo regatowe. Były członiem Kadry Polski, wielokrotnym medalistą Morskich Żeglarskich Mistrzostw Polski i jednym z czołowych polskich sterników matchracingowych – 72 miejsce w rankingu światowym sterników ISAF w 2010 r.

fot. T.Turczynski NewsPress

Dane kontaktowe:

ZBROJA Adwokaci
ul. Więckowskiego 1b/8
70-411 Szczecin
tel. 91 488 44 22
fax. 91 488 44 21
email: kancelaria@adwokatzbroja.pl
www.adwokatzbroja.pl
www.odszkodowaniepowypadkublog.pl