Zapraszamy do udziału w 9. Międzynarodowym Kongresie Morskim w Szczecinie

W ostatnich dniach czerwca 29-30, w Szczecinie odbędzie się dziewiąta edycja Międzynarodowego Kongresu Morskiego. Organizatorzy poruszeni wydarzeniami na Ukrainie, podjęli decyzję, że cały dochód uzyskany ze sprzedaży wejściówek na 9.MKM zostanie przeznaczony na pomoc narodowi ukraińskiemu.

To niezmiennie od lat jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarki morskiej w Polsce gromadzące kilkuset uczestników z kraju i zagranicy. W jego trakcie menedżerowie, naukowcy i eksperci wraz z przedstawicielami rządów oraz instytucji europejskich rozmawiać będą na tematy związane z branżą morską.

Uroczysta inauguracja Kongresu zaplanowana jest na 29 czerwca w Operze na Zamku. Także w tym dniu odbędą się trzy debaty plenarne, których tematyka nawiązuje do bieżących wydarzeń na świecie, jak m.in. wojna na Ukrainie, czy popandemicze ożywienie w logistyce i transporcie, mające wpływ na gospodarkę morską:

1. Przeciwdziałanie – Transformacja – Odporność: strategia dla branży morskiej w dobie kryzysu.

2. Rewizja sieci TEN-T gwarancją stabilności i ciągłości strategii transportowej Europy.

3. Zielona transformacja w gospodarce morskiej – szanse i wyzwania.

Drugi dzień natomiast to 18 paneli dyskusyjnych związanych z portami, żeglugą, ekologią oraz digitalizacją i innowacjami. Tym razem uczestnicy debatować będą w salach  Centrum Konferencyjnego Hotelu Radisson Blu w Szczecinie.

Aby wziąć udział w Kongresie należy się zarejestrować. Szczegółowy program wydarzenia wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są na stronie: https://kongres-morski.com.pl/

Organizatorem  9. Międzynarodowego Kongresu Morskiego jest Klaster Morski Pomorza Zachodniego, z kolei współorganizatorem Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA oraz Ministerstwo Infrastruktury.

Patronat honorowy nad tym najważniejszym wydarzeniem gospodarki morskiej sprawuje Ministerstwo Infrastruktury oraz Wojewoda Zachodniopomorski. Resort pełni też rolę opiekuna merytorycznego Kongresu.

Kiedy odbędzie się Kongres?
Kongres odbędzie się w dniach 29 i 30 czerwca 2022r.

Gdzie odbędzie się Kongres?
29 czerwca
Kongres odbywać się będzie w Szczecińskiej Operze na Zamku.
ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin

30 czerwca Kongres odbywać się będzie w Centrum Konferencyjnym Hotelu Radisson Blu
Plac Rodła 10, 70-419 Szczecin

Jaki jest koszt uczestnictwa w Kongresie?

Opłata rejestracyjna wynosi 300 zł. Kwota ta pokrywa możliwość udziału we wszystkich panelach, dyskusjach i prelekcjach oraz obejmuje przerwy kawowe, lunch i udział w bankiecie.

Partnerzy Konsorcjum Klaster Morski Pomorza Zachodniego mają zniżkę 50 %.

Wszystkie wpływy z tytułu rejestracji i opłat za uczestnictwo w tym wydarzeniu zostaną przekazane na rzecz pomocy Ukrainie.

Chcę wziąć udział w Kongresie jako uczestnik. Jak mogę się zarejestrować?

Zgłoszenia przyjmowane są internetowo za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na stronie https://kongresmorski.conrego.com/. W polu Charakter uczestnictwa w Kongresie proszę zaznaczyć opcję: Uczestnik.

Czy mogę zarejestrować się na miejscu Kongresu?

Nie istnieje możliwość rejestracji na miejscu wydarzenia. Osoby, które nie wypełnią formularza i nie dokonają opłaty nie będą mogły uczestniczyć w Kongresie.

Jak odbiorę swój bilet?

Po zaksięgowaniu wpłaty za uczestnictwo otrzymają Państwo potwierdzenie z indywidualnym numerem. Przez cały czas trwania Kongresu podając numer będzie można odebrać identyfikator w punkcie rejestracji.

Nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie?

W sprawie uczestnictwa prosimy o przesłanie pytania na adres: biuro@kongres-morski.com.pl