Warta S.A. – Partner Główny 8. Międzynarodowego Kongresu Morskiego

Warta jest niekwestionowanym liderem na rynku ubezpieczeń morskich w Polsce. Tę wyjątkową pozycję, którą wypracowała przez lata swojej działalności, zawdzięcza wysokim kompetencjom pracowników i znakomitej obsłudze, zarówno na etapie zawierania umowy, jak i podczas likwidacji szkody.

Firma posiada swoje biura w Szczecinie i Gdyni, czyli kluczowych miastach dla sektora morskiego . Pracują w nich doświadczeni eksperci, którzy od lat zajmują się obsługą klientów branży morskiej. Warta jest także członkiem Międzynarodowej Unii Ubezpieczycieli Morskich (IUMI).

Warta jest obecna we wszystkich segmentach gospodarki morskiej (m.in. stocznie, żegluga, branża offshore) oferując kompleksową ochronę dla jednostek pływających. Może przygotować kompleksową ofertę dla każdego zainteresowanego podmiotu, obejmującą wszelkie aspekty odpowiedzialności cywilnej, posiadane mienie oraz życie i zdrowie załogi i pasażerów.

Równocześnie, Warta jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Bardzo bogata oferta ubezpieczeń, w tym m.in. komunikacyjnych, majątkowych i osobowych, obejmująca ponad 120 produktów ubezpieczeniowych, zapewnia szeroką ochronę zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. W jej ofercie znajdują się również ubezpieczenia na życie: tradycyjne polisy ochronne, jak i nowoczesne ubezpieczenia inwestycyjne.

Rating Warty, przyznany przez Standard & Poor’s jest obecnie na poziomie A+ z perspektywą stabilną. Warta jest jedynym z zarejestrowanych w Polsce ubezpieczycieli z tak wysoką oceną.

źródło kongres-morski.com.pl/partnerzy/